Hakkımızda

Lunamen 2013 yılı Kasım ayında Istanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundaki amaç; zaman algımıza etki eden tüm hayat enstrumanlarına daha kolay ve verimli, daha yaratıcı ve saygılı bakış açıları yaratabilmek ve sonucunda oluşacak duyguların, günluk hayatımızda daha etkin rol oynayabilmesini sağlamaktır.

Bu amaçla 2014 yılında “Hokema Kalimbalari” Turkiye Distribütörü olarak yolculuğumuza başladık. 2016 yılında “Koshi Rüzgar Çanlarını”, 2018 yılında da Dan Moi’leri enstrüman yelpazemize ekledik ve yaratabildiklerimizin tükettiklerimizden fazla olması dileğiyle ve herşeyin içinde var olan müziğe arkadaşlık edebileceğimize olan inancımızla yolumuza devam ediyoruz.

Lunamen 2020

 

 

Gizlilik Bildirimimiz

Sitemiz uzerine hiç bir kredi kartı bilgisi kayıt edilmez ve tarafımızca kaydedilen üyelik ve sipariş bilgileriniz, şiparisleriniz dışında hiç bir ticari, pazarlama veya istatistik işlemine konu olmaz ve üyelikleriniz de dahil olmak uzere tum verileriniz belirli aralıklarla sistemimizden silinir. Tüm bilgilerinizin belirli aralıklarla sistemimizden silinmesi işlemi, veri güvenliğinizi arttırmak için düşünülmuş özel bir tedbirdir.

 

 

Tescilli Marka

Marka ve logolarımiz tescilli ve koruma altındadır. Sitemiz üzerinde bulunan yazı ve görselleri izin aldıktan sonra kullanmanız bizi çok mutlu edecektir.

 

 

Lunamen Turizm Iç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Mersis No: 0609048985800018

ITO Sicil No: 888537

 

Yetkili ServisYetkili Servis